New info about 'Nian' relationship

20. května 2013 v 9:10 | Kathy |  News
Jeden z fanoušků, který měl možnost se podílet na letošních The CW Upfronts 2013 v New Yorku se rozhodl podělit se s fanoušky, co spozoroval při after párty, kde byla Nina i Ian. Plno bulvárních časopisů/portálů oznámilo jejich vztah za definitivně ukončený.
''Ti, kteří se stále obávají o Ninu a Iana, řeknu vám, že z toho, co jsem včera v noci viděla, se nemusíte obávat. Dobře, mám zřejmě 29 zpráv, prakticky se ptají jednu a tu samou věc, tak jsem se rozhodla, že odpovím. Neříkám, že jsou spolu ani, že nejsou ale po tom, co jsem viděla je tu pro tyto dva rozhodně naděje. Nějaký čas strávili spolu, tančila před ním, políbil ji na tvář i se tam spolu procházeli. Pokud se 'rozešli', tak neupadejte do smutku, protože kdybych měla říct pár, kterému to funguje, byli by to tito dva.''
Fanoušci dále spekulují o nedávných nákupech Iana v New Yorku. Na fotkách (zde) vidíte, že Ian kupuje jakési vlasové kartáčky na barvení a v ten samý den si Nina zřejmě barvila konečky nebo si dělala melír, fotka (zde). Možná to může být náhoda ale nikdy nevíte..


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nina Nina | Web | 20. května 2013 v 15:58 | Reagovat

To je super zpráva ak když jsem na blog přidávala ty Ianovy fotky,tak jsem si říkala,pro koho to asi kupuje :D  ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama