Interview with Julie Plec for ET Online

13. května 2013 v 16:12 | Kathy |  News
za signaturu děkuji: Natalii
+omlouvám se za češtinu!! :D

ET Online: Ted když jsem oklamal nějakou vzdálenost a dát čtvrtou sezonu?
Julie: To je otázka za milion dolarů. Upřímně řečeno, jak jste si mohl myslet, mám spoustu stížností ze strany sociální medi. Jsou velké a odvážné názory, takže je těžké prosít je, aby se cítili, co funguje a co ne, ale když jsem úplně odříznut od světa, a já se v této sezóně, jsem s ní velmi spokojeni. Věděli jsme, že všechno, co jsme udělali, bylo opravdu čerstvé - Elena se svou zcela nový život jako upír, něco jako restart milostný trojúhelník, jsou intenzivní a zajímavé téma darebáků Bonnie neznámých nezávodil, dokud nám umožnila představit mytologie, stejně jako velké věci, které vedly k ukončení vysoké školy. Jsem opravdu hrdý na tuto sezónu.

ET Online:Nepochybně letošní úspěch závisel na existenci herce,který powolalby dobře napsaný scénář k životu.A upřímně řečeno pokud CW někdy závodí za cenu Emmy Nina Dobrev je ta ,která to udělá!
Julie:Pravda? Bylo to určitě hrozné, protože jsme věděli, že sezona byla založena na schopnosti Niny proniknout do míst, kde to bylo dříve. Ale i kdyby ne strávil poslední tři roky úspěšně hrát 960 znaků bychom být trochu větší obavy [směje se]. Tam byl okamžik, kdy premiéře období ředitele volal, abych řekl, že celý štáb tleskali po výstřelu.

ET Online:Která scéna?
Julie: To byla scéna, kde se Elena snaží dostat krev na podlaze, když je zavřený v cele. A když konečně náklady, jediná slza perfektní role dolu po její tváři. Řekl, že to bylo tak efektní, šokující a vzrušující, jak to otřáslo obsazení spontánně začali tleskat. Začalo tak dobře rok. Pak mi volali po přečtení scénáře pro epizodu 15 "Stand By Me", který je osobně můj oblíbený, protože to bylo velmi důležité. Zdá se, že jednání prezentovány Nina byla tak překvapující, že všichni věděli, že děláme něco zvláštního.

ET Online: 4. sezona ,kde Elena mluvila o cestě.Byly fanoušci nadšený ve dvou následující epizod v její charakter?
Julie: prožívá vše, co v příštích dvou týdnech. Je poražen a zlomený, pak opět stoupá a potrhaný, také uvidíme, jak nakopat zadek a její úsměv -, ale je to stále nekončí. Více šílený nepořádek hit ventilátor v podobě docela velkolepé utkání mezi Katherine a Eleny.

ET Online:Konečně se plánuje jeden z největších dosud Cliffhangers končí sezonu.Jak je to ve srovnání s ostatním?
Julie:Abych byla upřímná, připadá zatraceně dobře. Tento cliffhanger s dvojitým úderem a emocionální hlediska je to jeden z mých nejoblíbenějších finále. Odvážný a potenciálně zničující.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tess* ~ SASHAPIETERSE-FAN.BLOG.CZ Tess* ~ SASHAPIETERSE-FAN.BLOG.CZ | Web | 15. května 2013 v 17:49 | Reagovat

ahoj, před pár dny jsi mi psala o spřátelení a já tě beru:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama